'Ulus Modern Kültür ve Sanat Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması' Sonuçları Açıklandı
18-08-2021

                

 1.ÖDÜL:

1 SIRA NOLU PROJE/17976

Ekip Listesi:

Müellifler

Sıddık GÜVENDİ-Mimar

Cihan SEVİNDİK-Mimar

Niyazi PARLAR-İnşaat Mühendisi

Güney Onur KÜTÜK-Makine Mühendisi

Namık ONMUŞ-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Oya ESKİN GÜVENDİ-Mimar

Senem MÜŞTAK SEVİNDİK-Y. Mimar

Kemal SUNER-Elektrik Mühendisi

Doğukan KOÇ-Makine Mühendisi

Yardımcılar

Abdullah KAHRAMAN-Mimar

Elif Nur ULUSKAN-Mimar

Emirhan AYATA-Öğrenci

Ahmet BAYLAN-Öğrenci

Selen MİRİOĞLU-Öğrenci

2.ÖDÜL:

52 SIRA NOLU PROJE/50846

Müellifler

Mehmet Metin POLAT-Mimar

Bilge ALTUĞ-Mimar

Onur ERTAŞ-İnşaat Mühendisi

Ömer Cenk TİFTİKÇİGİL-Makine Mühendisi

Hüsnü ERSALICI-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Demet DİNÇER-Y. Mimar

Emre PARLAK-Görsel İletişim Tasarımcısı

Yardımcılar

Melike ÇELİK-Öğrenci

Nursena KOÇOĞLU-Öğrenci

 3.ÖDÜL:

31 SIRA NOLU PROJE/75136

Müellifler

Ziya İMREN-Ekip Başı-Mimar

Tolga İLTİR-Mimar

Gökhan KINAYOĞLU-Mimar

Aylin ÜNAL-İnşaat Mühendisi

Ceren KOÇER ŞAHİN-Makine Mühendisi

Mehmet DURUK-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Tamara Nazari İMREN-Mimar

 

1.MANSİYON:

49 SIRA NOLU PROJE/40217

Ekip Listesi

Sinem Ceren SÖKÜN-Mimar

Murat SÖKÜN-İç Mimar

Danışmanlar

Ahmet TOPBAŞ-Y. İnşaat Mühendisi

Fatma AKIM-Uçak Mühendisi

Serhat ŞAHİNLER-Elektrik Elektronik Mühendisi

Yardımcılar


Aylin SEZİŞ-Stajyer

2.MANSİYON:

25 SIRA NOLU PROJE/93725

Müellifler

Eren BAŞAK-Mimar

Gökçe Naz SOYSAL-Mimar

Sinan Cem KIZIL-Mimar

Seray TÜRKAY COŞKUN-Mimar

Esatcan COŞKUN-Mimar

Ezgi Nur GÜNGÖR-Mimar

Özgün ÖZÇAKIR-Mimar

Elif Selena AYHAN KOÇYİĞİT- Kentsel Tasarımcı

Zeynep ERAYDIN-Şehir Plancısı

Danışmanlar

Metin BAŞARAN-İnşaat Mühendisi

Hakan YAZMAN- Makine Mühendisi

Kemal OVACIK-Elektrik Mühendisi

3. MANSİYON:

13 SIRA NOLU PROJE/53182

Ekip Listesi

Zeynep ALTINBAŞLI-Ekip Başı-Mimar

Tuna Han KOÇ-Mimar

Bahadır KANTARCI-Mimar

Ece AVCI-Mimar

Berk BERKER-İnşaat Mühendisi

Fevzi KAZAZ-Makine Mühendisi

Yalçın NARGÖZ-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Doğukan KOÇ-Makine Mühendisi

Yardımcılar

Ezgi ÜZÜMCÜ

Tunga TÜDEŞ-Öğrenci

Merve AKBAY-Mimar

Gün RODOPLU-Mimar

Elif NAz KAMANLI-Öğrenci

Beyzanur MERİÇ-Öğrenci

4. MANSİYON:

33 SIRA NOLU PROJE/48925

Müellifler

Deniz DOKGÖZ-Dr.Mimar

Ferhat HACIALİBEYOĞLU-Dr. Mimar

Orhan ERSAN-Y.Mimar

Gülcan AFACAN-Y. Mimar

Erhun DİNÇER-İnşaat Mühendisi

Mehmet GÖĞÜSGEREN-Makine Mühendisi

İbrahim ALAN-Elektrik Mühendisi

Yardımcılar

Özge URAL-Öğrenci

Oğuzhan SÖNMEZ-Öğrenci

Bilge BÜTÜN-Öğrenci

5. MANSİYON:

12 SIRA NOLU PROJE/58213

Müellifler

Ebru YILMAZ-Mimar

Seçkin KUTUCU-Mimar

Yonca KUTUCU-Mimar

Aybüke AĞIRBAŞ-Mimar

Arda AĞIRBAŞ-Mimar

Aslı GÜMÜŞÇEKİŞ ODABAŞI-İnşaat Mühendisi

Taner KOCAOVA-Makine Mühendisi

Cihan ONMUŞ-Elektrik Mühendisi

Danışmanlar

Ertunç HÜNKAR-Mimar

 SATINAMA:

15 SIRA NOLU PROJE/59837

Müellifler

Görkem GÜVENÇ-Ekip Başı-Mimar

Celalettin Hacıbey ÇELİK-Mimar

Mithat Bora BULUT-İnşaat Mühendisi

Halil Tayfun ERDEM- Makine Mühendisi

Mehmet ŞAHİN-Elektrik Mühendisi

Yardımcılar

Doruk ÖZKOÇ-Öğrenci

Ufuk İpek ÇEVİK-Mimar

Şeyma BÜYÜKKOÇAK-Mimar

Atajan ABDULRAHMAN-Mimar

Betül ÖZEL-Öğrenci

Samet Eren MENGÜ-Öğrenci

Enes ÖNCÜ-Öğrenci

Yaren KURŞUN-Öğrenci

Danışmanlar

Andrea PEREGO-Mimar

SATINALMA:

42 SIRA NOLU PROJE/82079

Ekip Listesi

Görkem DEMİROK-Ekip Başı-Y. Mimar

İ. Furkan GEZEGEN-Mimar

Önder ERGİNER-Elektrik Elektronik Mühendisi

H. Berat KANGAL-Makine Mühendisi

Tevhit ÖZTÜRK-İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Gizem DİKER-Mimar

Bartu YURTSEVEN-Görselleştirme Uzman

“SOKAKTAKİ ANKARA” ANKARA MAHALLE CADDE VE SOKAK TABELALARI, BİNA KAPI NUMARALARI, MİMARİ TANITIM TABELALARI VE ÖZGÜN FONT ULUSAL TASARIM YARIŞMASI” SONUÇLARI AÇIKLANDI
09-08-2021

Font Kategorisinde;

1 Birincilik ödülü ile 4 mansiyon ödülü belirlenmiştir.

Ø Birincilik Ödülü

Oğuzhan CENGİZ (151210)

Ø Mansiyon Ödülleri

·       Taner ARDALI (652108)

·       Öner SATIOĞLU (537134)

o   Merve DEMİREL (Ekip Üyesi)

·       Büşra SEVİMLİ (333021)

·       Tuğrul Veli ŞALCI (000070)

o   Özlem ÖZKAL (Danışman)

Tabela Kategorisinde;

3 eş değer Birincilik belirlenmiş olup, halk oylamasına sunulacaktır. Ayrıca bu kategoride 4 mansiyon ödülü belirlenmiştir.

Ø 3 Eş Değer Birincilik Ödülleri

·       Gizem AKDAĞ (311606)

o   Haktan AKSU (Ekip Üyesi)

o   Merve OKÇU (Ekip Üyesi)

·       Melis DİZDAR (062192)

o   Batuhan YILDIRIM (Danışman)

·       Öner SATIOĞLU (943971)

o   Merve DEMİREL (Ekip Üyesi)

Ø Mansiyon Ödülleri

·       Resul BAYRAKTAR (198891)

·       Ayşe Nesligül ÇEVİK (270636)

o   Cemre GÖKPINAR (Danışman)

o   Bengüsu HOŞAFÇI (Diğer)

o   Furkan TÜRK (Diğer)

·       Övgü DEVECİ (130693)

·       Mete ERDEM (265498)

'Ulus Modern Kültür ve Sanat Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması' için dijital teslim duyurusu;
28-07-2021

Teslim edilecek dijitaller, teknik şartnamede belirtilen şeklinin yanı sıra,  web sitesinde yayınlanmak üzere ayrıca , toplam 50 MB'ı aşmayacak şekilde, en az 72 DPI en fazla 96 DPI nokta yoğunluğunda hazırlanmış olarak Jpeg formatında verilmelidir.

Sağlık Çalışanlarına Şükran ve Anma Mekânı Proje Yarışması Kolokyum tarihi ve yeri duyurusu;
28-06-2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Sağlık Çalışanlarına Şükran ve Anma Mekânı Proje Yarışması kolokyumu, 01.07.2021 Perşembe günü saat 17.00'de Gençlik Parkı içerisinde bulunan Kabul Salonu Binasında (Opera Binası yanı) gerçekleşecektir. 
Yarışma projelerinin yer aldığı sergi, 01.07.2021 Perşembe günü saat 13.00'ten itibaren Kabul Salonu Binası Sergi Salonunda 10.00 ve 16.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.

Sağlık Çalışanlarına Şükran ve Anma Mekânı Proje Yarışması Sonuçları Açıklandı
23-06-2021

1. ÖDÜL_65_17974

Müellifler:

Cihan SEVİNDİK, Mimar (Ekip Başı) 

Sıddık GÜVENDİ, Mimar

Danışmanlar:

Oya ESKİN GÜVENDİ, Mimar

Senem MÜŞTAK SEVİNDİK, Y. Mimar, Akademisyen

Yardımcılar:

Abdullah KAHRAMAN, Öğrenci

Gülcan COŞKUN, Öğrenci

Elif SAKALLI, Öğrenci

Ege AK, Öğrenci

Elif Nur ULUSKAN, Öğrenci

 

2. ÖDÜL_5_74925

Müellifler:

Kutlu İnanç BAL, Mimar (Ekip Başı) 

Hakan EVKAYA, Mimar

Yardımcılar:

Yasemin KILIÇ, Mimar

Serhat ÇAKIR, Mimar

İpek GÖNÜLLÜ BİLİKCİ, Mimar

Ömer Faruk ASLAN, Mimar

Özlem KARAKOÇ, Mimar

Yetkin Erce ECER, Öğrenci

Hatice GÖKŞİN, Öğrenci

 

3. ÖDÜL_74_82059

Müellifler:

Bilge ALTUĞ, Mimar (Ekip Başı) 

Mehmet Metin POLAT, Mimar

Demet DİNÇER, Y. Mimar

Danışmanlar:

Onur ERTAŞ, Dr. İnş. Y. Mühendisi

 

EŞDEĞER ÖDÜL_23_19520

Müellifler:

Erdal SORGUCU, Mimar (Ekip Başı) 

Nihat EYCE, Y. Mimar

Aslı ÖZBEK, Y. Mimar

 

EŞDEĞER ÖDÜL_35_59301

Müellifler:

Cemre ÖNERTÜRK, Y. Mimar

Cevdet Ege ÇAKIR, Y. Mimar

 

EŞDEĞER ÖDÜL_43_59314

Müellifler:

Eren Başak, Mimar (Ekip Başı) 

Gökçe Naz SOYSAL, Mimar

Yiğit ACAR, Mimar

Seray Türkay COŞKUN, Mimar

Esatcan COŞKUN, Mimar

Özgün ÖZÇAKIR, Mimar

Nesli Naz Aksu, Peyzaj Mimarı, Mimar

Elif Selena AYHAN KOÇYİĞİT, Kentsel Tasarımcı, Peyzaj Mimarı

Emre KAYGUSUZ, Şehir Plancısı

Danışmanlar:

Serdar TEKEBAŞOĞLU, Heykeltraş

Yardımcılar:

Ata gün Aksu, Mimar